figure
figure

Başarıyla dolu 40 yıl...

Firmamız hammade alım satımıyla başladığı iş hayatına, günümüzde 50.000 m2 Uşak ve 5.000 m2 İstanbul’da olmak üzere toplam 55.000 m2 kapalı alanda kurulmuş, üretimde son teknolojinin kullanıldığı, modern ve entegre tesislerinde başta NURSA® ve SAÇLI® markalarıyla tanınan battaniye olmak üzere, open end iplik, pike, kilim ve çeşitli özelliklerde elyaf üretimi yaparak devam etmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda, fiyat/kalite uygunluğu, rahat ve sağlıklı kullanım sağlaması gözetilerek imal edilen ürünlerimiz, yurtiçi ve yurtdışında yoğun taleple karşılanmaktadır.

Sürekli gelişime açık yapısı ve sağlıklı oluşturulan stratejilerin ışığında, toplam üretimin %50’i ihraç edilmekte olup, mevcut yatırımların yanı sıra yapılmakta olan yeni yatırımlarla firmamız asli amacı olan istihdam yaratma ve ülke ekonomisine katkıda bulunma yönünde adımlar atmaktadır.

Saygılarımızla,
Cüneyt SAÇLI

Vizyon & Misyon

Üretmek

Üretmek en büyük hedefimizdir. Kurum stratejimizin her bir parçası bu ana amacımızın gerçekleşmesine yöneliktir. Tüm performans ölçütlerimizi ve motivasyon programlarımızı bu hedef doğrultusunda oluştururuz.

Uzun Vadeli ve Sağlıklı Büyüme

Sürekli verimlilik artışı ve maliyet düşürme felsefesi ile de karlılık artışını sağlamak, sadece yeniliklerin veya verimlilik artışının yeterli olmadığı gerçeğiyle hareket etmek, sağlıklı bir şirketin her iki konuda da başarılı olması gerektiğinin bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sürekli Gelişim

Sürekli gelişim felsefemiz, verimliliğimiz ve müşteri odaklı çalışmalarımız, müşteri memnuniyeti üzerinde doğrudan etkili olmaktadır.

Belgelerimiz